NOORPROFF

ÜLDINFO

NoorProff, mille ajal meie juurde tuleb mõni noor spetsialist, kes räägib oma tegevusvaldkonnast, oma karjäärist, eluteest vaba dialoogi vormis. Noored saavad alati küsimusi esitada ning saada vastuseid sellele, mis neid huvitab. Kuna selline formaat oli sündinud ka alles kevadel, siis meil on ainult kaks taolist üritust olnud, kuid neid kindlasti tuleb veel.

Praegu meid külastasid müügispetsialist ja fitness treener. Mõlemad olid toredad avatud inimesed, kes rääkisid noortele motiveerivaid asju ning üritused kulgesid nii, et algul noored kuulasid tähelepanelikult esinejaid, panid küsimusi kirja ja hiljem hakkasid neid esitama, mille tulemusena tekkisid põnevad ja sisurohked vestlused.

Rääkisime noortega, kas oleks vaja nende ürituste läbiviimisega jätkata ning saime positiivset tagasisidet ning soovi avaldamist, et nemad tahaksid ka edaspidi selliseid üritusi meie juures näha. Spetsialistide-esinejate suhtes oleme alati väga avatud ning kui keegi noortest ütleb, et nende arvates oleks tore just mõnest kindlast valdkonnast inimest kuulata, siis meie omalt poolt alati tuleme vastu ja proovime leida kedagi sobivat ning teha selle inimesega koostööd.

Antud üritus arendab noorte keelteoskusi, eneseväljendusoskusi, kindlasti sotsiaalseid oskusi, tõstab nende aktiivsust, motiveerib midagi enda poolt teha ja omaalgatustega tegeleda, areneda. Meil juhtus isegi nii, et kui oli müügiteemaline kohtumine, siis esineja tutvustas seda, et tema juures on võimalik õppida. Loomulikult see on tasuline teenus, kuid üks meie noortest külalistest oli väga leidlik selle sõna parimas mõttes – tema tegeleb videograafiaga ning tulemuseks oligi see, et tema sai antud teenust tasuta omandada, õppida müüki põhjalikumalt tänu sellele, et tema nüüd lindistab
meie esineja videotunde. Usume, et see on tore näide, mis otseselt viidab sellele, kuidas tõuseb erinevate võimaluste arv tänu sellele üritusele. Kindlasti jätkame selle formaadiga edasi ning järmine üritus toimub samuti oktoobris.


Warning: Declaration of PLL_Walker_List::walk($elements, $args = Array) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data01/virt38834/domeenid/www.noortekeskus.ee/htdocs/wp-content/plugins/polylang/include/walker-list.php on line 0