Rent

RUUMIDE RENT

Tantsuruum (36 m2)

Peeglite ja balleti kangaga varustatud tantsuruum. Saalis on võimalik muusikavarustuse kasutamine. Sobib nii individuaalseteks tundideks kui ka väiksemate rühmade tundideks. (NB! Puudub eraldi riietusruum ja dušš.)

Koolitus/klassiruum (26 m2)

Klassiruumi mahub kuni 12 inimest + õpetaja. Klass on varustatud projektori ekraani, projektori, kolme arvuti (kaks õpilaste jaoks ja üks õpetajale), printeri ja skänneriga. Muusikavarustuse kasutamise võimalus. Sobib seminaride, huviringide ja õppetundide läbiviimiseks.

Avatud osa (91 m2)

Avatud osa mahutab kuni 30 inimest. Ruum sisaldab diivanit, kott-toole (4 tk), spordinurka (Rootsi sein, kang, rööbaspuu), lauahokit, lauajalgpalli, lauatennist, lauamänge, muusikakeskust, X-box 360 (mängud, kaks konsooli), televiisorit, projektorit, laudu ja toole, WC-d, kööki. Sobib lastepidude, ettevõtte ürituste, konverentside ja seminaride läbiviimiseks. (NB! Rentimine toimub ainult nädalavahetustel.)
 

Seadmete rent

 

Projektor  BenQ W1070

 

Muusika keskus SONY CMT-SBT100

 

Kokkupandav laud (180 x 75 cm)

 

Telk (3x4,5 m)

 

Kontaktid:

tel: (+372) 55567784

e-mail: lasnamae@noortekeskus.ee


Warning: Declaration of PLL_Walker_List::walk($elements, $args = Array) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data01/virt38834/domeenid/www.noortekeskus.ee/htdocs/wp-content/plugins/polylang/include/walker-list.php on line 0